Ile kosztuje pomoc techniczna programu do fakturowania?

Programy do wystawiania faktur i rachunków są wykorzystywane w każdej firmie. Przedsiębiorcy korzystają z programów do fakturowania i księgowości online w chmurze, w formie aplikacji internetowych lub oprogramowania zainstalowanego na komputerach. Programy do fakturowania oprócz …

Ile kosztuje pomoc techniczna programu do fakturowania

Programy do wystawiania faktur i rachunków są wykorzystywane w każdej firmie. Przedsiębiorcy korzystają z programów do fakturowania i księgowości online w chmurze, w formie aplikacji internetowych lub oprogramowania zainstalowanego na komputerach. Programy do fakturowania oprócz wersji podstawowej mają też wersje rozbudowane – są częścią kompleksowego systemu z obsługą m.in. sprzedaży i archiwizacji dokumentów.

Pomoc techniczna programu do fakturowania obejmuje instalację i reinstalację oprogramowania do wystawiania faktur, usuwanie awarii, wymianę oprogramowania na nowe czy też szkolenie pracowników z obsługi aplikacji.

Ile kosztuje pomoc techniczna programu do fakturowania?

Koszt pomocy technicznej programu do fakturowania może być wliczony w abonament na stałą obsługę IT firmy, cena wynosi 1658 – 3114 zł/miesiąc (firma z 10 – 20 komputerami) lub rozliczony za godzinę pracy informatyka: 133 – 203 zł.

Od czego zależy koszt pomocy technicznej programu do fakturowania?

Koszt  pomocy technicznej programu do fakturowania zależy od:

  • ceny za godzinę pracy informatyka lub wysokości miesięcznego abonamentu na obsługę zewnętrznej firmy IT,
  • rodzaju programu do fakturowania,
  • rodzaju pomocy technicznej (np. instalacja aplikacji do wystawiania faktur, szkolenie pracowników, usuwanie awarii),
  • miejsca wykonania zlecenia (w większych ośrodkach cena usługi jest wyższa),
  • ewentualnych kosztów dodatkowych, np. dojazdu specjalisty do siedziby/oddziału firmy.