Ile kosztuje instalacja oprogramowania INSERT? – cena 2022

Oprogramowanie INSERT to narzędzia przeznaczone dla małych i średnich firm, służące do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac oraz do zarządzania relacjami z klientami. To kompletny system zawierający również aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy …

Ile kosztuje instalacja oprogramowania INSERT

Oprogramowanie INSERT to narzędzia przeznaczone dla małych i średnich firm, służące do obsługi sprzedaży, księgowości, finansów, kadr i płac oraz do zarządzania relacjami z klientami. To kompletny system zawierający również aplikacje do prowadzenia e-sklepu czy fakturowania online. INSERT oferuje również kompleksowy system ERP (Enterprise Resources Planning) czyli program do całościowego zarządzania wszystkimi procesami w firmie. Z poniższego tekstu dowiesz się ile kosztuje instalacja oprogramowania INSERT.

Ile kosztuje instalacja oprogramowania INSERT?

Instalacja programu INSERT kosztuje 133 – 204 zł za godzinę pracy informatyka. Dodatkowy koszt to cena zakupu programu lub abonamentu na korzystanie z niego. Np. licencja na jedno stanowisko systemu wspomagania sprzedaży kosztuje 599 zł, a licencja na sklep www 99-549 zł/rok.

Od czego zależy cena instalacji oprogramowania INSERT?

Cena instalacji oprogramowania INSERT zależy przede wszystkim od:

  • czasu, jaki poświęci na pracę informatyk,
  • miasta, w którym realizowane jest zlecenie (w dużych ośrodkach ceny są zazwyczaj wyższe),
  • konkretnego programu z oferty INSERT – im więcej stanowisk, na których trzeba zainstalować oprogramowanie tym wyższa cena.

Do kosztów należy zaliczyć również cenę zakupu samego oprogramowania.