Ile kosztuje instalacja oprogramowania magazynowego? – cena 2022

Oprogramowanie magazynowe to różnego rodzaju aplikacje służące do zarządzania magazynem. Dobre oprogramowanie pozwala optymalizować i rozwijać logistykę firmy, sprawnie zarządzać procesami magazynowymi, redukować koszty związane z transportem i przechowywaniem towaru, wprowadzać automatykę i bezproblemowo zintegrować …

Ile kosztuje instalacja oprogramowania magazynowego

Oprogramowanie magazynowe to różnego rodzaju aplikacje służące do zarządzania magazynem. Dobre oprogramowanie pozwala optymalizować i rozwijać logistykę firmy, sprawnie zarządzać procesami magazynowymi, redukować koszty związane z transportem i przechowywaniem towaru, wprowadzać automatykę i bezproblemowo zintegrować program z systemami ERP czyli do zarządzania całym przedsiębiorstwem. Na rynku można kupić oprogramowanie do zarządzania powierzchnią magazynową niemal dla dowolnej branży, od artykułów spożywczych, przez ogrodnicze, po materiały budowlane i maszyny.

Ile kosztuje instalacja oprogramowania magazynowego?

Za instalację programu magazynowego trzeba zapłacić 133 – 204 zł za godzinę pracy informatyka lub wykupić abonament na współpracę z firmą IT: 307 – 695 zł dla firm z 5 komputerami (abonament miesięczny).

Od czego zależy cena instalacji oprogramowania magazynowego?

Koszt instalacji oprogramowania magazynowego zależy od:

  • modelu rozliczenia z informatykiem (płacimy za godzinę pracyę czy mamy wykupiony abonament miesięczny/roczny na stałą współpracę),
  • miasta, w którym realizowane jest zlecenie (większe ośrodki są droższe),
  • rozmiarów zlecenia: liczby magazynów, liczby stanowisk komputerowych, ewentualnych oddziałów firmy w innych miastach, które mają mieć dostęp do oprogramowania.

Do kosztów instalacji oprogramowania magazynowego należy doliczyć cenę zakupu samego programu.